Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: came a bit all over the place but some were still sticky
Color: Pink | Size: 22.5cm*9.5cm | 1 photo(s)
Price: 20kr
22.5cm*9.5cm
| Material | PMMA |
| Pattern Type | Christmas |
| Color | Pink |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Height | 0.2 cm |
| Width | 9.5 cm |
| Length | 22.5 cm |
| SKU | sb2311147739103337 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: came a bit all over the place but some were still sticky
Color: Pink | Size: 22.5cm*9.5cm | 1 photo(s)
Author: c***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fácil de usar
Color: Pink | Size: 22.5cm*9.5cm